Pereiti prie turinio

Krepšelis

Jūsų pirkinių krepšelis yra tuščias

Program operacyjny Polska Wschodnia

PROGRAM OPERACYJNY Polska Wschodnia

oś priorytetowa 1 Przedsiębiorcza Polska Wschodnia
działanie 1.2 Internacjonalizacja MŚP

Nazwa Beneficjenta: Stone Skirts Anna Szczygielska

Tytuł projektu:
„Zwiększenie konkurencyjności firmy Stone Skirts dzięki ekspansji na rynki zagraniczne”

Celem projektu jest zwiększenie konkurencyjności firmy Stone Skirts Anna Szczygielska na rynkach zagranicznych poprzez wdrożenie modelu biznesowego związanego z internacjonalizacją działalności. Głównymi produktami eksportowymi firmy Stone Skirts są ubrania damskie, w tym w szczególności: sukienki, bluzy i spodnie, golfy, piżamy.

Docelowe rynki zagraniczne, które będą kierunkami eksportu oferty Wnioskodawcy to: Niemcy i Wielka Brytania.

Całkowita wartość projektu wynosi 1 036 890,00
Dofinansowanie projektu z UE: 716 550.00 PLN

Planowane efekty projektu: Rozpoczęcie sprzedaży na rynku niemieckim i brytyjskim.

Białystok, 8 grudnia 2023 r.

Zaproszenie o składania ofert:
w związku z uzyskaniem dofinansowania na realizację projektu "Zwiększenie konkurencyjności firmy Stone Skirts dzięki ekspansji na rynki zagraniczne” wdrożonego w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia, oś priorytetowa 1 Przedsiębiorcza Polska Wschodnia, działanie
1.2 Internacjonalizacja MŚP, zwracamy się z prośbą o przedstawienie Państwa oferty w zakresie
opisanym poniżej.

PRZEDMIOT OFERTY:
Stworzenie regulaminów i gwarancji produktowych dla firmy Stone Skirts
W ramach zadania zostanie zlecona usługa doradcza polegająca na opracowaniu dokumentów
niezbędnych do  obsługi zamówień pochodzących z zza granicy (Niemcy i Wielka Brytania), jak również dokumentów regulujących współpracę z partnerami zagranicznymi, są to w szczególności:
1. Regulamin sprzedaży/ zakupu - określenie zasad zamawiania produktów, czasu oczekiwania na dostawę, sposób dostawy, zasady płatności, ponoszenie kosztów transportu;
2. Gwarancja produktowa - określenie warunków udzielanej przez producenta gwarancji, zgodnych z prawem powszechnie obowiązującym na danym rynku docelowym.
3. Wzory umów z resellerami zawierającymi zasady współpracy.
Oferując produkt na rynku zagranicznym, podejmując współpracę z pośrednikami, oferując go klientom zagranicznym niezbędne jest obudowanie współpracy w dokumenty zapewniające jej zgodność z prawem obowiązującym w danym kraju.
Zwracam się z prośbą o złożenie oferty do dn. 18.12.2023 r. na załączonych dokumentach - załącznik nr 1 Zapytanie ofertowe i załącznik nr 2 Oświadczenie o braku powiązań kapitałowych.

Załącznik 1

Załącznik 2

Białystok, 24.08.2023 r.

Zapytanie ofertowe – termin składania ofert: 31.08.2023 r.

Zapraszam do składania ofert dotyczących wyboru Wykonawcy usług związanych z organizacją udziału w targach Birmingham – Moda 2023, które odbędą się w dniach   3 – 6 września 2023 r. link do strony: https://www.moda-uk.co.uk  (wyjazd 02.09.2023 powrót 06.09.2023 r.). Zapytanie ofertowe związane jest z realizacją projektu "Zwiększenie konkurencyjności firmy Stone Skirts dzięki ekspansji na rynki zagraniczne” w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia, działanie 1.2 Internacjonalizacja MŚP.

Załącznik 1

Załącznik 2

Załącznik 3

_______